You are here:  / Bank krwi dla psów / Odchudzanie Gdynia

Odchudzanie Gdynia

Odchudzanie Gdynia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Motywacja do odchudzania

Proces odchudzania powinniśmy rzetelnie zaplanować. Nie chodzi tu tylko o ułożenie niskokalorycznego jadłospisu, ale też o pozyskanie solidnej motywacji, dzięki której wytrwamy w swoich nowych postanowieniach przez bardzo długi czas – a może i nawet przez całe życie.

Pomyślmy zatem na spokojnie, dlaczego właściwie zdecydowaliśmy się na odchudzanie Gdynia. Bardzo możliwe, iż robimy to ze względu na swój wygląd. Zauważamy na co dzień, że prezentujemy się gorzej od swoich rówieśników czy kolegów z pracy. Nie chcemy chodzić ze znajomymi na basen czy plażę, bo wstydzimy się własnego ciała i boimy się, że inni ludzie będą śmiać się z naszych boczków. Mamy osłabioną pewność siebie, którą możemy podwyższyć właśnie dzięki diecie. Odchudzamy się tylko i wyłącznie dla siebie. Stosując dietę niskokaloryczną, zaczynamy dbać o swoje ciało i sam ten fakt poprawia naszą samoocenę.

Jeśli w taki sposób podejdziemy do odchudzania, na pewno zbyt szybko z niego nie zrezygnujemy. Silna motywacja będzie towarzyszyć nam przez cały czas.